Головна » Статті » Ловля на фідер

8 Секретів ловлі на фідер

▌8 секретів лову фідера ▌

►Фідер - це дуже добутлива снасть, в той час як спінінгісти, поплавочники і багато інших фанати риболовлі не можуть зловити рибу або ловлять її досить мало, фидерная оснащення здатна дістати рибу з великої глибини і далеких відстаней. Перевага фідера над іншими снастями в точковому пригодовуванні придонному акваторії і виловлювання риби в одній точці, але не дивлячись на це багато фідерісти неправильно ведуть ловлю. Ця стаття про найосновніших ключових моментах правильного фідера.

►Основние секрети лову на фідер:

►1. Використовуйте маркерний поплавок для швидкого визначення рельєфу дна перед ловом. Ловити на брівках, схилах і обривах часто є набагато більш перспективним заняттям ніж на мілководді або рельєфі з рівним дном.

►2. Місце, де ви збираєтеся ловити потрібно загодовують безліччю закидів вантаж-годівниці. Одного закидання з щільно упакованої кашею в годівницю недостатньо. Корм при попаданні на дно і різкому ривку кінчиком вудилища повинен вивільнятися з годівниці. Завдяки цьому після 10-15 точкових закидів у вас буде ідеально підгодоване місце, на яке за умови перебігу дуже швидко збереться велика кількість риби.

►3. Використовуйте стопор на шпулі котушки. Після першого закиду, відразу після приземлення годівниці в воду прикрийте дужку лесоукладивателя, щоб волосінь перестала сплавлятися зі шпулі. Після цього заведіть волосінь за стопор на шпулі. Це дозволить на наступному закиді кидаючи по горизонтальних координатах в це ж місце - докинути саме до туди, де стоїть стопор. Таким чином ви будете підгодовувати одне місце - ідеальне прикормочной місце.

►4. При ловлі на водоймі з мулистим дном враховуйте, що важка годівниця може легко потонути в шарі мули, тому або підбирайте годівниці з широкими сторонами, або використовуйте довгі повідці, щоб насадка не потонула разом з годівницею. Найкращий ефект дасть використання обох методів.

►5. У прикормочной суміші обов'язково повинні бути елементи, які ви будете використовувати в якості наживки. Рубаний черв'як, опариш, мотиль, кукурудза, перловка - якщо ви використовуєте ці насадки на гачку, то додайте їх і в підгодівлю. Риба з найменшим побоюванням вистачатиме ваш гачок.

►6. Кінчик вудилища повинен бути дуже чуйним. Якщо ж він недостатньо трохи - не слід натягувати волосінь занадто сильно. Дайте зовсім невелику слабину і тоді під час клювання волосінь натянется і ви зрозумієте, що риба клюнула. Якщо ж риба відчує сильний опір з боку вашого жорсткого кінчика під час клювання - велика ймовірність, що вона виплюне насадку.

►7. Електронний сигналізатор клювання також відмінне пристосування для визначення навіть найслабших дотиків риби. А використання пейджера в наборі таких сигналізаторів дозволить без праці зрозуміти, яке саме з фідерних вудилищ отримало клювання.

►8. Шок-лідер - відрізок волосіні, що дозволяє не турбуватися за обрив волосіні під час потужного і хльосткого далекого закидання важкий вантаж-годівниці. Як шок-лідера використовують товсту мононитка, прочитайте про нього детальніше, це обов'язкова деталь будь-фідерної оснастки.

Категорія: Ловля на фідер | Додав: Александр (09.04.2016) W
Переглядів: 557 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar